Airfel Kombi Anahtar İşareti Yanıp Sönüyor

Airfel Kombi Anahtar İşareti Yanıp Sönüyor

Kış aylarında meydana gelen kombi arızaları kullanıcıların oldukça muzdarip olduğu bir konu. Kışın soğuklarda sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarından yararlanamayan kombi kullanıcıları kombi arızalarında soluğu internet başında bu sorunların çözümünü araştırmak için buluyorlar. Kombi arızalarını maliyet açısından düşünen çoğu kombi kullanıcısı yetkili servise gerek kalmadan kendim çözebilir miyim düşüncesi ile hareket ediyor.

Yaptıkları araştırmalar sonucunda kombilerinin kendi müdahaleleri ile çalışabilir olduğunu düşünerek teknik bilgiden yoksun olan kullanıcının müdahale etmesi ile sonuçlar hüsran oluyor çünkü bir yeri yaparken öbür yeri bozmak deyimi tam da bu anlarda yaşanıyor.

Kombi arızalarının sebeplerini ve çözümlerini en iyi şekilde, teknis servisler bilir. Bu nedenle, kombilerin arızalanması halinde, tesisattan anlamıyor iseniz, teknik servis ile iletişime geçiniz. Airfel kombi anahtar işareti yanıp sönüyor arızasından oldukça şikayetçi olan kullanıcılara bilgi vermek amaçlı Airfel kombi anahtar işareti yanıp sönüyor arızasını ele alacağız.

Airfel marka kombilerde anahtar işaretinin görülmesi, kombide bir arıza var uyarısı anlamına gelmekte ve kombi kullanıcısının bu kodla uyarılması demektir. Kombideki anahtar işareti bir arıza değil, kullanıcıya bir arızanın olduğunu belirten bir sinyaldir.

Arızanın ne olduğunu öğrenmek için ise, Airfel kombinin üzerinde bulunan R tuşuna basılması gerekir. R tuşuna bastıktan sonra karşınıza gelen görüntüdeki harf veya sayılar size arızanın ne olduğuna dair bilgi vermektedir. Airfel kombinin diğer kombi markalarından farklı olarak, her modelinde arıza kodlarının sayısı ve anlamları vardır ve hepsi birbirinden farklıdır.

Bu nedenle Airfel kombiniz arızalandığında servisi arayarak, gördüğünüz arıza kodunu vermeniz halinde teknik servis sizlere daha detaylı bilgi verecektir.

Yorum Yapılmamış

Görüşünü Paylaş

Call Now Button444 78 56