Tuzla Baymak Kombi Tamir Servisi

Tuzla Baymak Kombi Tamir Servisi

Sürekli olarak sorun çıkarmaya başlayan ve artık yüksek rakamlar ile canımı sıkan Baymak marka kombimi değiştirmeye karar verdim. Hangi servis firmasını çağırdıysam çük yüksek ücretler istediler ve kabul etmek zorunda kaldım ancak artık servis parası vermek yerine yeni bir ürün almayı tercih ediyorum ve bunun için araştırmalara da başladım!

Baymak Servis Tuzla – 444 78 56 AYNI GÜN TEKNİS SERVİS

Tam bu kararımı netleştirirken yakın bir arkadaşım, hizmet aldığı servis firmasını önerdi ve bir de bu ekibe göster dedi! Kabul ettim ve 444 78 56 numaralı telefonu tuşladım. Aynı gün içerisinde evime gelen ekipler ürünü değiştirmeme gerek olmadığını söylediler ve daha uzun seneler bu ürünü kullanabileceğimi belirttiler. Yine masraflı bir hizmet beklerken çok uygun bir rakam sundular ve diğer firmalar gibi ürünü değiştirin demediler. İşini gerçekten iyi yaptıkları belli ve müşterilerine saygı gösteren bir ekip karşınıza çıkıyor.

Özel Baymak Servisi, haftanın her günü hizmet veriyormuş bunu yeni öğrendim ve artık tüm yakın çevreme bu firmayı tavsiye ediyorum çünkü gerçekten muazzam bir işçilik var ve bu firma bu övgüleri hak ediyor. Baymak marka ürünlerinizde meydana gelen her türlü sorun arayabileceğiniz ve güvenebileceğiniz bu ekibe sizler de yazımın başında verdiğim numaradan kolayca ulaşabilir ve arıza bildirimlerinizi oluşturabilirsiniz, daha sonra koltuğunuza yaslanıp beklemek kalıyor.

Yorum Yapılmamış

Görüşünü Paylaş